Scroll Top
İnsan Kaynakları

Merden Geleceğinize
Yön Veriyor

Merden İnsan Ve Kültür Politikası

Aidiyeti yüksek ekiplerden oluşan nitelikli bir organizasyon oluşturarak ve bunu koruyarak Merden’in tercih edilen bir işveren olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynakları değerlerimiz olan Adalet, Saygı, Açık İletişim, Eşit Fırsat ve Çeşitlilik doğrultusunda ilerliyor, Merden organizasyonu, prosedürleri ve politikalarını tüm çalışanlarımızın erişebileceği açık platformda yayınlıyoruz.

Açık iletişimi teşvik ediyor ve çalışanlarımızın fikirlerini çok önemsiyoruz, buna istinaden düşüncelerini özgürce paylaşabildikleri öneri, itiraz ve bi’fikrim var uygulamalarımıza ulaşan tüm başvuruları titizlikle değerlendiriyoruz.

Yeni liderler yetiştirmek amacıyla çalışanlarımızın gelişim alanlarına yönelik aksiyon planları yapıyor, yetenekleri doğru ve etkin yönetmek için süreçlerimizi sürekli iyileştiriyoruz.

Genç yetenekleri keşfediyor ve ekimizde onlara yer açıyoruz. Deneyimli ekiplerimiz ile birlikte çalışabilecekleri bir ortamda kuşaklar arası etkileşim ile etkin sonuçlar üretiyoruz.

Çalışanlarımızın memnuniyetini samimi şekilde çok önemsiyoruz çünkü geleceğe giden yolda en kıymetli hazinemizin çalışanlarımız olduğunu iyi biliyoruz.

BİZİ BİZDEN DİNLEYİN

2009 yılından itibaren sektörde sağlam adımlarla ilerleyen Merden, denizyolu, karayolu ve havayolu taşımacılığında güvenilir bir teslim ağı hizmeti sunmaktadır.

Merden, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan ve başarıyla birçok projeyi hayata geçiren taşımacılık çözümlerinde güvenilir partneriniz olmaktan gurur duymaktadır.

İNSAN VE KÜLTÜR

Merden olarak, hedeflediğimiz başarı yolculuğunda en büyük gücü insandan almaktayız. Taşımacılık sektörüne değer katma vizyonumuz doğrultusunda, her bireyi bir değer olarak görmekte ve çalışanlarımızı öncelikli odak noktamız haline getirmekteyiz. Çalışanlarımızın gelişimi için fırsatlar yaratmak, onların potansiyellerini keşfetmelerine olanak tanımak, iş birliği ve motivasyonlarını artırmak amacıyla çeşitli programlar ve eğitimler sunmaktayız.

merden sosyal

Çalışanlarımızın potansiyelini en üst düzeye taşımayı ve ihtiyaçlarına uygun uygulamalarla sosyal bir iş ortamı oluşturmayı amaçlıyoruz. Başarının en büyük payı olan motivasyonu yükseltmek amacıyla çeşitli sosyal aktiviteler geliştiriyor ve kişisel gelişimi destekliyoruz. Merden olarak sadece iş performansına değil, aynı zamanda çalışanlarımızın genel yaşam kalitesine olumlu katkıda bulunan bir iş ortamı oluşturmayı önemsiyoruz.

İşe alım, Ücret Yönetimi, Performans Yönetimi, Eğitim, Terfi, Rotasyon gibi süreçler çalışanlar arasında fırsat eşitliği sağlayacak ve herhangi bir ayrıma fırsat vermeyecek şekilde tasarlamıştır.

Merden, işe alım sürecinde, en çok gelişebileceğiniz veya fayda sağlayabileceğiniz alanlara göre değerlendirme yapar.

Merden, tüm çalışmalarda bireye saygının temel alındığı bir iş ortamı sağlamayı hedefler.

Merden, çalışanların performansını en yüksek seviyeye çıkarmak için sürekli gelişim fırsatları sunar.

Her gün büyüyen ve gelişen yapımızın bir parçası olmak, birçok uluslararası çözümün oluşturulmasına katkı sağlamak ve geleceğinize yön vermek istiyorsanız sizi de aramızda görmek isteriz.

İş Başvuru Formu


GİZLİLİK TERCİHLERİ
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden gelen bilgileri genellikle çerezler biçiminde saklayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerinin engellenmesinin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini lütfen unutmayın.