Scroll Top
Proje Taşımacılığı

Merden; gabari dışı olarak kabul edilen, ağırlıkları ve hacmi yüksek olan tüm malzemeleri Proje Taşımacılığı servisi ile ulaştırılmak istenen noktaya büyük bir titizlikle ulaştırıyor ve üzerinizdeki tüm yükü alarak bu süreci profesyonel bir ekiple sizin adınıza yönetiyor.

Yol yapım makineleri, barajlar, iş makineleri, vinçler, enerji santralleri, rüzgar santralleri, komple üretim tesisleri, gemi motorları, tehlikeli maddeler ve bunlara benzer ağır tonajlı yüklerin taşınması ve istenilen yere ulaştırılması özel bir tecrübe ve donanım gerektiriyor. Firmamız proje kargo kapsamında tüm bu ağır yükleri müşterileri için en itinalı bir şekilde taşıyor ve hedef noktaya ulaştırıyor.


GİZLİLİK TERCİHLERİ
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden gelen bilgileri genellikle çerezler biçiminde saklayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerinin engellenmesinin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini lütfen unutmayın.