Scroll Top
Dijital Çözümler

Konteyner Takip

Cari Ekstre Sorgulama

Yük Sorgulama

Teklif Al

Dijital Armatör : Lojistikte Yeni Nesil Hizmet!

Dijital Armatör Sistemiyle (DAS) Süreçlerinizi Dijitalleştirebilir ve Hizmet Hızınızı Büyük Ölçüde Arttırabilirsiniz!
DAS Projesi ile 120 saniye içinde Navlun ve Lokal fiyatlarını oluşturarak teklif gönderebiliyoruz.
Pricing departmanıyla birlikte çalışan DAS projesi ile müşterilerimize olası en uygun fiyatı verebilme imkanı sunuyoruz.
Müşterilerimize takip edebilmeleri için konteyner hareketlerini ve yerini sunuyoruz.
DAS Projesi ile müşterilerimize en hızlı ve en uzun transit süreyi verebiliyoruz.

İş Zekası: İş zekası, karar verme süreçlerini geliştirmek ve işletmelerin verilerini daha verimli bir şekilde kullanmalarını sağlamak için stratejik ve operasyonel analizler sağlar.

Bu çalışma ile birlikte verimliliği artırma, müşteri ilişkilerini yönetme ve rekabet avantajı elde etme gibi çeşitli hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilir.

işletmelerin pazar trendlerini anlamalarına, veri tabanlı stratejik kararlar almalarına ve işletmelerini gelecekteki belirsizliklere karşı hazırlamalarına yardımcı olabilir. Sürdürülebilir bir şirket olmak için sistemi aktif bir şekilde kullanıyoruz.

CRM: Müşteri Memnuniyeti Artışı: CRM sistemleri, müşterilerle daha kişisel ve etkili iletişim kurmaya olanak tanır. Bu da müşteri memnuniyetini artırır ve sadık müşteri tabanının oluşturulmasına yardımcı olur.

Satış Verimliliğinin Artması: CRM, satış süreçlerini izleme ve yönetme imkanı sağlar. Müşteri taleplerini daha iyi anlamak, potansiyel müşterileri tanımlamak ve satış döngüsünü daha etkili hale getirmek için kullanılabilir.

Müşteri İlişkilerinin İyileştirilmesi: CRM, müşteri ilişkilerini güçlendirmek ve müşteri deneyimini iyileştirmek için tüm müşteri etkileşimlerini izleyebilir. Bu da işletmelerin müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamasına ve onlara daha iyi hizmet sunmasına olanak tanır.

Pazarlama Verimliliğinin Artması: CRM, pazarlama kampanyalarını müşteri tercihlerine ve davranışlarına göre özelleştirmeyi sağlar. Bu da pazarlama stratejilerinin daha etkili olmasını ve pazarlama bütçesinin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Veri Analizi ve Raporlama İmkanı: CRM sistemleri, işletmelerin müşteri verilerini analiz etmelerine ve raporlamalarına olanak tanır. Bu da işletmelerin müşteri davranışlarını ve trendlerini anlamasına ve gelecekteki stratejilerini buna göre belirlemelerine yardımcı olur.

Çapraz Satış ve Müşteri Sadakati: CRM sistemleri, müşteri satın alma alışkanlıklarını analiz ederek çapraz satış fırsatlarını tanımlamayı ve müşteri sadakatini artırmayı mümkün kılar.

Online Tracking: Müşterilerimize hızlı bir şekilde konteynerlarının son durumlarını ve tüm hareketlerini 7/24 gösterebiliyoruz. Bu dijital dönüşüm le birlikte kendi içimizde birçok istatistik ve karar verme sistemini uygulayabiliyoruz.

EDI: Elektronik Veri Değişimi Bu teknoloji, işletmeler arasında fatura, ve diğer ticari belgelerin elektronik olarak değiş tokuşunu sağlayarak manuel işlemleri ve kağıt kullanımını azaltır. EDI sistemleri, farklı işletmeler arasında standartlaştırılmış bir şekilde veri alışverişi yapabilmek için belirlenmiş protokoller ve formatlar kullanır. Mevcut sistemimizde Faturaları online alıp hiç çıktı almadan sistemin içerisine aktarabiliyoruz.

Otomatik fatura Kesme: Robotlar yardımı ile birlikte faturalarımızın kesimi için bir personel değil Metal Yaka kullanıyoruz. Daha doğru ve daha hızlı bir şekilde faturalar kesiliyor ve müşterimize gönderiliyor.


GİZLİLİK TERCİHLERİ
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla belirli hizmetlerden gelen bilgileri genellikle çerezler biçiminde saklayabilir. Burada gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerinin engellenmesinin web sitemizdeki ve sunduğumuz hizmetlerdeki deneyiminizi etkileyebileceğini lütfen unutmayın.